Семінар "Особливості інтенсивних технологій вирощування ягідних культур"

21 січня 2017р. в чарівному місті Рівне, відбувся щорічний, науково-практичний семінар від компанії “АГРООПТИМА”, що об'єднав біля 200 виробників ягідних культур з різних куточків Західної України.

Ягідництво сьогодні один з найперспективніших напрямів у сільському господарстві, який обіцяє гарний прибуток і швидку віддачу вкладених коштів, саме тому, виробництво плодово-ягідної продукції останніми роками показує значне зростання. Зокрема зростає ажіотаж навколо вирощування малини. Під вирощування культури в Україні загалом задіяно 6 тис. га угідь, з яких у 2016 р. фермери зібрали 69 тис. т ягоди. Фермери наразі зосереджуються на ремонтантних сортах, які ідуть на заморозку.

Треба відмітити, що споживачі, останнім часом, все більше уваги звертають на якість ягідної продукції, а вона залежить від застосування правильної і обґрунтованої технології вирощування культури.

Спеціалісти компанії “АГРООПТИМА” проінформували учасників щодо особливостей інтенсивних технологій вирощування ягідних культур. Звернули їхню увагу на такий важливий технологічний момент, при вирощуванні ягідних культур, як застосування краплинного зрошення.  Слід наголосити, що багато виробників, вже встигли спробувати і відмітити якість краплинної стрічки Agua Plus та Star Tape власного виробництва компанії, а також скористатись послугами сервісного центру компанії із розрахунку та проектування систем крапельного зрошення.

Окремим питанням семінару було виділено актуальність системи живлення малини при інтенсивних технологіях вирощування. Аудиторії презентували системи живлення, що побудовані  на продуктах компанії, зокрема лінії рідких органо-мінеральних добрив

Smart Grow власного виробництв:  SG Rootmost, SG Alhum, SG Humax, та комплексних добрив з різними формуляціями Seto і Bioline. При застосуванні прогресивного методу зрошення в поєднанні з системою підживлення (фертигація) та листковими підживленнями нашими продуктами, виробники вже отримали значний приріст урожаю малини на ґрунтах з бідним агротехнічним фоном, що становив більше 15 т/га.

Важливим акцентом була система захисту ягідних культур, побудована на продуктах компанії Bayer, а також загальна технологія вирощування культури та її важливий моментом- використання якісного сортового матеріалу.